O mnie

Fotografuję, żeby się przekonać, jak to będzie wyglądało na zdjęciu


Każdy może zrobić jedno dobre zdjęcie, mi poszło lepiej bo zrobiłem dwa.

„To nie aparat robi zdjęcia, ale fotograf” brzmi popularne w branży powiedzenie. To jego umiejętności, talent i doświadczenie w większości przekładają się na jakość zdjęcia, ale kwestie techniczne też mają spore znaczenie. Nawet telefonem komórkowym przy sprzyjających warunkach dobry fotograf da radę zrobić przyzwoite zdjęcia wnętrz, tylko że najczęściej ma on też dyspozycji lepsze narzędzia.

Nawet najmniej atrakcyjną nieruchomość jestem w stanie przedstawić w ciekawy i zachęcający sposób. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych i ciekawych zdjęciach, a skuteczność Twoich ofert nie jest Ci obojętna, skontaktuj się ze mną i umów na sesję zdjęciową.

Moja Filozofia

Zdjęcia są najważniejszym elementem składowym w ofercie.

Dla kogo ?

Osób prywatnych i firm, chcących skuteczniej wynająć lub sprzedać nieruchomość.

video

Forma wideo-prezentacji czy filmu reklamowego stworzonego specjalnie dla mieszkania, domu czy działki.

fotografia wnętrz

Profesjonalna fotografia nieruchomości gwarantuje, że Twoja oferta zostanie zauważona

Lorem ipsum

Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies.

Moja Pasja

Czy fotografia to pasja, zawód, czy może jest to zawód z pasją?

Zawód fotografa to tak zwany wolny zawód. Wykształcenie jest ważne, jednak najbardziej liczy się warsztat i techniczne umiejętności. Istotny jest również talent i determinacja. Kursy fotograficzne są niesamowicie przydatne. Dzięki nim przede wszystkim można nauczyć się jak swobodnie władać swoim narzędziem pracy, czyli aparatem fotograficznym.

Czy warto zainwestować w profesjonalną sesje fotograficzną ? Jako fotograf nie będę bezstronny mówiąc, że tak. Szczególnie jeśli nieruchomość jest w dobrym stanie i dobrze się prezentuje. Kupujemy wzrokiem, a w dobie Internetu fotografia jest podstawowym nośnikiem informacji, skłaniającym klienta do osobistego zapoznania z ofertą. Konkurencja na rynku nieruchomości jest duża. Najczęściej decyduje cena, której nie możemy obniżać w nieskończoność. Trzeba znaleźć inny sposób, aby przykuć uwagę klienta.

Moja Praca

Profesjonalne zdjęcia nieruchomości to dziś podstawa.

Fotografia

Właśnie dzięki zdjęciom możemy zobaczyć jak wygląda dana nieruchomość, jak jest wyposażona i poznać np. rozkład pomieszczeń. O dobrych zdjęciach powinni zatem pamiętać wszyscy.

Video z Drona

Badania amerykańskiego rynku nieruchomości wskazują, że oferty nieruchomości zawierające zdjęcia lotnicze z drona sprzedają się o 45% szybciej niż oferty bez takich zdjęć.

Wirtualna Wizyta

Wyobraźcie sobie Państwo fotografię, która się nie kończy, a dzięki której klient może się poczuć tak, jakby stał w nieruchomości, a wszystko to bez wychodzenia z domu.